Obserwatorzy

piątek, 18 maja 2012

Wymarzony pokoik Tymona

Na chwilę obecną Tymek nie ma swojego pokoiku, ale dzięki konkursowi zorganizowanemu przez sklep Happino.pl mogłam się rozmarzyć. No, ale nie mój pokój i nie ja mam tu głos tylko Tymuś =) (ja tylko spisałam to co chciał przekazać)


Tymonek :"Mam dopiero trzy miesiące i sam nie do końca wiem co chciałbym mieć w swoim pokoiku więc muszę przyznać, że troszkę Mama mi pomagała. 
Na pewno już wchodząc do mojego pokoju wszyscy powinni wiedzieć, że jest właśnie mój, więc na drzwiach chciałbym zawiesić tabliczkę z moim imieniem (poprosiłbym Tatę bo sam jeszcze nie potrafię).

Z jednej strony na ścianie nad komodą z moimi ubrankami zawisłaby metryczka (specjalnie dla Mamy bo jest strasznie sentymentalna), a obok znalazłaby się miarka wzrostu, bo ciągle słyszę, że rosnę jak na drożdżach, a nie do końca wiem co to znaczy.


Na łóżeczku i ścianie znalazłbym trochę miejsca dla ślicznych ozdób. Te z misiami to moje ulubione.


Na parapecie mojego zdjęcia pilnowałby ramkowy miś, a obok niego mieszkałby Fredek (to on będzie tulił mnie do snu jak jeszcze troszkę podrosnę).


Właśnie tak wyobrażam sobie mój wymarzony pokoik. A teraz Mama mówi, że jest już bardzo późno    i muszę iść spać, więc będę śnił o moim pokoju.
Dobranoc.

PS: Mam nadzieję, że Gabrysia będzie zadowolona ze swojego Puchatkowego pokoiku."Mama: Konkurs nie tylko spełni marzenie dzieciaczka, który wygra, ale także małej Gabrysi, która chciałaby mieć Kubusiowo-Puchatkowy pokoik. 
Sklep Happino.pl nie tyko przygotuje Happinowe produkty do urządzenia pokoiku o jakim marzy Gabrysia, a także,  za każde zgłoszenie przekaże 50gr na zakup niezbędnych mebli i dodatków. 


10 komentarzy:

 1. "Z jednej strony na ścianie nad komodą z moimi ubrankami zawisłaby metryczka (specjalnie dla Mamy bo jest strasznie sentymentalna), a obok znalazłaby się miarka wzrostu, bo ciągle słyszę, że rosnę jak na drożdżach, a nie do końca wiem co to znaczy"
  Rozumiem, że ze zrozumieniem znaczenia słowa "sentymentalny" nie ma problemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie to samo pommyślałam, jak Tymonek ostatnio gaworzył do mnie o pokoiku :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. sympatyczne wizualizacje :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że Tymonek już od maluszka to mężczyzna z bardzo dobrym gustem:) Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Proszę jednak o nie zostawianie "reklam".
Zazwyczaj staram się zaglądać do komentujących osób =)